• banner01
 • banner02
 • banner03
 • Banjo Sanitar wäre dushi Set

  Banjo Sanitar wäre dushi Set

 • Door Lock Handle me çelës

  Door Lock Handle me çelës

 • Banjo Single Handle Wash Basin rakord

  Banjo Single Handle Wash Basin rakord

Çfarë bëjmë ne?

 • 7f74fa44

Ningbo Guli Import & Export Co, Ltd, u themelua në 25 dhjetor 2014, kapitali i regjistruar i të cilit ishte një milion, ajo është e specializuar në dyer dhe dritare Hardwre, i ndërgjegjshëm sanitare, pjesë auto, machining saktësi. Kompania jonë është e vendosur në qytetin e bukur lumit Ningbo.
Të gjitha të gjatë, kompania jonë e "Kredia e parë, konsumatorit të parë, dy-Win parë" për këtë qëllim, do të marrë "me shërbimin e konsumatorëve" për vendin e parë.

WhatsApp Online Chat !