Контактирајте не

Ningbo Гули Imp. & Exp. Копродукции, ООД

адреса

Соба 329, кат 3, Tianlong Tech парк, бр 535, Kangqiao Јужна Road, Jiangbei Дестилирана., Ningbo, Жеџијанг, Кина (континентална)

Е-пошта

gary@guliindustry.com

телефон

+ 86-574-87656224

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !