Преглед на претпријатието

Ningbo Гули Imp. & Exp. Копродукции, ООД

 

Бизнис информации: Трговско друштво
локација: Жеџијанг, Кина (континентална)
Главни производи: Faucte, вентил, рачка, заклучување, прецизен завршувањето
Вкупно вработени: 5 - 10 луѓе
Вкупно Годишна продажба: Под 1 милион $
Година на формирање: 2014

WhatsApp Online Chat !