• banner01
 • banner02
 • banner03
 • Бања санитарен Вер Туш Постави

  Бања санитарен Вер Туш Постави

 • Заклучување на вратата се справи со клуч

  Заклучување на вратата се справи со клуч

 • Бања една рачка миење слив тапа

  Бања една рачка миење слив тапа

Што да правиме?

 • 7f74fa44

Ningbo Гули Увоз и извоз копродукции, Ltd е основана во 25 декември 2014 година, чие регистрирано капитал беше еден милион, тоа е специјализирана во вратата и прозорецот hardwre, санитарна опрема, авто делови, прецизност обработка. Нашата компанија се наоѓа во убава реката Ningbo градот.
Сите долги, нашата компанија на "кредит прво, прв клиент, две победи првиот" за таа цел, ќе се "услуги на клиентите" на прво место.

WhatsApp Online Chat !